Давайте годувати птахів разом!

01 грудня 2020

Перші морози і сніг є сигналом того, що час вивішувати годівниці для пернатих. ТМ «Скиба» вирішила не залишатися осторонь і підготувала годівнички для наших пернатих друзів. Однак, варто знати як правильно підгодовувати птахів, щоб не зашкодити їм.

За даними орнітологів, дев’ять з десяти синиць взимку помирає від голоду, а одна годівничка може врятувати до 50-ти птахів. Тому наполегливо радимо запастися кормом і змайструвати хоча б одну годівничку.

Годівницю можна придбати в магазині або зробити власноруч з дерева чи підручних засобів (пластикової пляшки, скляної банки, пакета від соку/молока тощо).

Серед традиційних кормів, які підійдуть всім птахам: крихти хліба, насіння та несолене сало.
Хліб у вигляді крихт буде доречним майже для всіх видів птахів. Важливо використовувати подрібнений черствий хліб. Свіжий на холоді замерзає і стає непридатним для вживання пташками. Також, не варто залишати хліб великими скибками, пернаті не завжди можуть з ним справитися.

Не радимо використовувати чорний свіжий хліб, він викликає бродіння і заворот кишок, що призводить до подальшої смерті птахів.
Правильно та ретельно доглянута годівничка у суворі морози врятує не одне пташине життя.

Незалежно від обраного способу підгодовування птахів, викладати корм для них потрібно регулярно. Особливо це важливо в сильний мороз, після рясного снігопаду або в ожеледь. В таких складних погодніх умовах навіть ті птахи, які звикли виживати в холод без допомоги людини, можуть не знайти прожитку і загинуть.
Закликаємо всіх брати приклад із «Скиби», розміщати годівнички і підгодовувати птахів взимку. Будьте відповідальними і пам’ятайте, ми у відповіді за тих, кого приручили.

Поширити: